tisk - kalendář - stolní - nástěnný - kapesní

 

CENÍK KALENDÁŘŮ pro rok 2023

 


online výpočet ceny kalendářů

 

Kalkulace vlastního fotokalendáře:
Nástěnné kalendáře od 1 kusu a nejžádanější stolní od 3 kusů (s totožným obsahem - bez obměny fotografií a jiných změn).
Kalendáře od 20 kusů jsou kalkulováno jako sériové zpracování s individuálním průchodem a možnostmi.
Zpracování stolních kalendářů je poloautomatické, nikoliv zcela automatické. Takové řešení umožňuje maximální uzpůsobení kalendáře, které ovšem prodražuje přípravu podkladů pro tisk. Proto maximální možnosti uzpůsobení, včetně vložení loga, vkládání vlastních textů a piktogramů ke konkrétním dnům, vožení stran s vlastním obsahem, potisk na prodloužená záda atd. nabízíme primárně pro sériové zpracování (od 20 kusů).

Množství má vliv na cenu. Čím více kusů, tím menší cena za jeden kus kalendáře.

kusů:
 


služby grafika

 

Služby grafika

 

Prvotní náhled kalendáře na základě správně dodaných podkladů je poskytován uzcela zdarma pro základní kalendáře (vlastní fotografie, bez rozšířených možností úprav)

Pro takové zpracování musí být dodán přesný počet fotografií dle vybraného kalendáře.

Podrobné informace

 

Placené grafické práce

se týkají požadovaných úprav nad rámec prvotního náhledu a požadavku na zpracování podkladů pro rozšířené možnosti kalendáře.

Dodatečné úpravy, případně úpravy na základě nedodržení dodání podkladů nejsou zahrnuty v prvotním náhledu a jsou zpoplatněny dle času grafických prací. Tedy i když je náhled možné měnit a výroba nebude zahájena dříve než bude kalendář zcela dle Vašich představ a náhled schválen, je lépe zbytečným opravám předcházet pečlivou kontrolou dodaných podkladů.

Případné další náhledy se změnou, na základě přání zákazníka, je účtováno dle času grafických prací.

Na každý náhled je počítáno minimálně 10 minut, maximum dle náročnosti. Je tedy výhodné uvést více konkrétních a přesných požadavků, než jejich postupné doplňování.

 

Podklady pro rozšíření kalendáře

Zpracování vlastní stránky vložené do kalendáře, značení na prodloužená záda, vložení loga či jiného motivu náhradou za minikalendárium a jiné grafické úpravy jsou kalkulovány dle času grafických a produkčních prací.

Čím přesnější zadání a lepší podklady pro zpracování, tím je zpravidla efektivnější zpracování a tím i nižší cena takovýchto služeb.

Možnost předání podkladů bez účtování grafických prací je u samostatných stran nebo značení na prodloužená záda při dodání PDF velikosti 1:1.

 


možnosti rozšíření kalendáře

 

Možnosti rozšíření kalendáře

Mění rozsah kaendáře, proto je cena závislá na celkovém počtu objednaných kusů kalendářů. Čím více kusů, tím menší je cena rozšíření za jeden kus. Do 15 kusů kalendářů je cena stanovena jako minimální paušál.

 

Vložit list(y) kalendáře

Umožňuje přidání předpřipravených možností rozšíření, nebo vlastního textu, reklamního sdělení, kontaktů ... zcela dle Vašeho přání.
Vložit je možno 1 až 6 listů dle typu kalendáře.

 

Značení na prodloužená záda

Ideálné pro logo, kontakt, nebo reklamní sdělení které je na očích celoročně.

V nabídce možnost přímého potisku na prodloužený karton, nebo ekonomická varianta v podobě samolepeky pro vlastní dolep.

 


možnosti předání

 

Možné formy předání kalendářů

 

Osobní vyzvednutí

Na naší pobočce viz kontakt.

 

Doručení přepravcem

Umožňuje dodání na adresu přepravcem, nebo dodání na pobočku Z-point jako nejvýhodnější ceny doručení osobních kalendářů.

 

 

 


 
 
www.mujfotokalendar.cz je součástí rozšířené skupiny služeb:
podpora a propagace - www.qp.cz | digitální tisk - www.qprint.cz | dárkové předměty s vlastním motivem - www.unicus.cz | pivní půllitr s vlastním značením - www.mujpullitr.cz |